Wiadomości

Niezawodny Ducato

W raporcie opublikowanym na 2011 rok pojawiła się nowa kategoria – samochody użytkowe, w której to Fiat Ducato uplasował się na pozycji wicelidera w grupie przebiegu do 50 tysięcy kilometrów. Dostawczy Fiat zdobywając drugą lokatę okazał się mniej awaryjny i bardziej dopracowany niż Volkswagen Crafter oraz pozostali konkurenci. Na pierwszym miejscu znajduje się Mercedes Sprinter.

„Świetna ocena w raporcie DEKRA jest kolejnym dowodem na najwyższą jakość nie tylko Ducato, ale również całej oferty modeli Fiat Professional.” –  mówi Leszek Sukiennik, odpowiedzialny za markę Fiat Professional w Polsce. „Ducato spełnia wszystkie wymagania związane z transportem osób i towarów. Klienci mają do wyboru 300 typów nadwozi, ponad 2000 wersji, 150 opcji wyposażenia i ponad 120 kolorów.

Gama Ducato obejmuje pojazdy do transportu towarów, pojazdy do transportu osób oraz bazy do transformacji i zabudów, a także podwozia specjalne przystosowane dla producentów kamperów i innych firm specjalizujących się w zabudowach. Tak szeroka i przemyślana oferta pozwala Fiat Professional kolejny już rok z rzędu być liderem na polskim rynku samochodów użytkowych z niespełna 23% udziałem wg sytemu rejestracji.” – podkreśla Leszek Sukiennik.

Fiat