Wiadomości

Fiat tańszy o VAT

Fiat Auto Poland przygotował kolejną ciekawą akcję promocyjną, polegającą na oferowaniu nowych samochodów marki Fiat w cenie pomniejszonej o równowartość podatku VAT.

Oferta „Fiat bez VAT” skierowana jest do wszystkich Klientów, nie jest to wyłącznie oferta dla firm. Oznacza to, że z oferty samochodów tańszych o równowartość podatku VAT skorzystają zarówno klienci indywidualni (osoby fizyczne), jak i firmy.

Oferta promocyjna „Fiat bez VAT” obowiązywać będzie tylko przez 2 dni, od 25 do 26 czerwca, w salonach sprzedaży Fiata. W tych dniach wybrane modele Fiata będą tańsze o równowartość podatku VAT.

Konkretnie w najbliższy piątek i sobotę ceny najbardziej popularnych w Polsce Fiatów będą następujące:

– Fiat Panda od 22 943 zł brutto

– Fiat Grande Punto od 28 270 zł brutto

– Fiat Bravo od 38 516 zł brutto

Ofertą objęte są również inne modele Fiata, a ich ceny promocyjne na czas obowiązywania akcji „Fiat bez VAT” są następujące:

– Fiat Linea od 34 008 zł brutto

– Fiat Punto Evo od 35 238 zł brutto

– Fiat Croma od 72 943 zł brutto

Licząc się z dużym zainteresowaniem Klientów akcją promocyjną, dealerzy Fiata zdecydowali się przedłużyć godziny otwarcia salonów sprzedaży. W dniach 25-26 czerwca, salony będą czynne w godzinach 9:00 – 20:00

Podczas akcji „Fiat bez VAT” alternatywnie do rabatów, obowiązywać będzie specjalna oferta kredytowa, kredyt 5 lat, 0%. Oznacza to możliwość sfinansowania przez Fiat Bank do 100% wartości nowego samochodu marki Fiat i umożliwi Klientowi spłatę kredytu przez 5 lat z „zerowym” oprocentowaniem.

Fiat