SUV

Freelander 2 „S Design”

Land Rover – brytyjski producent samochodów terenowych – przygotował wyjątkową wersję modelu Freelander 2. Edycja limitowana „S Design” dotyczy samochodów z roku 2011 z silnikiem 2.2 TD4. Pakiet stylizacyjny obejmuje m.in.: lusterka, zderzak i listwy drzwi w kolorze nadwozia.

Freelander 2 to najmniejszy model marki Land Rover. Samochód charakteryzują doskonałe własności jezdne dające kierowcy pewność, zarówno podczas jazdy szosowej, jak i terenowej. Duży rozstaw kół i szerokie opony zapewniają zwinność oraz doskonałą przyczepność. Czuły i precyzyjny układ kierowniczy daje wygodę i satysfakcję z jazdy. Ponadto, eleganckie i przestronne wnętrze oraz zastosowane technologie m.in. Terrain Response® sprawiają, że Freelander 2 stanowi wyróżniającą się ofertę w swoim segmencie.

Model Freelander 2 to także samochód ekologiczny. Był to pierwszy samochód SUV na świecie z unikalnym systemem STOP/START. Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu Freelander 2 STOP/START stał się najbardziej wydajnym paliwowo samochodem w historii marki Land Rover.

Wyposażenie standardowe limitowanej wersji „S Design” obejmuje m.in.:


Silnik 2.2 TD4, 150KM, 420 Nm momentu obrotowego
Inteligentny stały napęd 4×4
6-cio biegowa manualna skrzynia biegów
System do jazdy terenowej Terrain Response®
Sterowane elektrycznie, ogrzewane i składane lusterka zewnętrzne
Felgi aluminiowe 17 cali
Wielofunkcyjna kierownica
Audio Alpine – radio, CD, 9 głośników, odczyt MP3


W skład pakietu Design wchodzą:
Lusterka w kolorze nadwozia
Spryskiwacze reflektorów w kolorze nadwozia
Tylny zderzak w kolorze nadwozia
Listwy drzwi w kolorze nadwozia
Klamki – wykończenie Oberon
Land Rover Freelander 2 „S Design” jest dostępny Polsce w cenie od 129.900 zł brutto. Liczba samochodów objętych ofertą jest ograniczona.