Samochody firmowe

VW Polo dla firm

Volkswagen wzbogacił swoją ofertę o Polo z homologacją ciężarową. Samochód dostępny jest z sześcioma jednostkami napędowymi o mocy od 60 do 105 KM. Cena pakietu „Business” wynosi 1800 zł brutto.

Volkswagen Polo z homologacją ciężarową dostępny jest w wersji trzy i pięciodrzwiowej jako Trendline, Comfortline i Highline. Klienci mogą wybierać także spośród trzech silników benzynowych: 1.2 o mocy 60 i 70 KM, 1.4 o mocy 85 KM oraz trzech jednostek wysokoprężnych TDI o pojemności 1.6 i mocy 75, 90 oraz 105 KM.

Samochody wyposażone w pakiet „Business” są 4-osobowe, pozbawione środkowego zagłówka na tylnej kanapie oraz górnej podłogi bagażnika. Po środku tylnej kanapy zamontowany jest na stałe podłokietnik.

W ramach wyposażenia dodatkowego Volkswagena Polo oferowane są atrakcyjne pakiety, na przykład Pakiet Drogowy, który w cenie 1490 zł (1090 zł dla wersji Highline) zawiera czujniki parkowania z tyłu, komputer pokładowy, czujniki kontroli ciśnienia w oponach oraz tempomat. Atrakcyjną propozycją jest także Pakiet Cool&Sound;, który zawiera klimatyzację oraz radioodtwarzacz z czterema głośnikami w cenie 2.990 zł.

Volkswagen Polo, który został bardzo dobrze przyjęty przez klientów, zyskał również najwyższe noty przyznawane przez jurorów wielu konkursów i plebiscytów. Między innymi został wybrany Samochodem Roku 2010 przez jury, składające się z 59 dziennikarzy z 23 krajów Europy. Na liście nagród znajdują się między innymi „Zielona” i „Złota Kierownica” (tygodnik „Auto Świat”), „Najlepszy Samochód 2009 roku” (auto motor i sport) i „Autotrophy” (Autozeitung). Ponadto w nowych testach EuroNCAP Polo otrzymało maksymalną ocenę pięciu gwiazdek.

VW