Samochody firmowe

Skoda Superb Combi Premia

Škoda Superb Combi Premia to nowa oferta Skody w zakresie samochodów flotowych. Jest to auto o wysokim poziomie komfortu jazdy, które jednocześnie zostało przystosowane do spełniania większości wymagań odnośnie właściwości użytkowych. Przestronne wnętrze i duży komfort podróżowania, zwłaszcza na długich trasach, czyni z niego bardzo ciekawe auto dla biznesu. Superb Combi dodatkowo oferuje bagażnik o pojemności 633 litrów, który pozwoli zapakować niemal każdy przewożony bagaż.

Superb Combi Premia oferuje dodatkowo swym użytkownikom wiele ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest panoramiczne okno dachowe, sterowane elektronicznie, które gwarantuje doskonałą atmosferę we wnętrzu. Okno dachowe wyposażone jest m.in. w specjalną roletę, również sterowaną elektronicznie, chroniącą przed zbyt intensywnymi promieniami słonecznymi. Przy otwarciu okna, automatycznie wysuwa się ekran chroniący od wiatru. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość otwarcia i zamknięcia pokrywy bagażnika za pomocą jednego przycisku. W ten sposób ręce zawsze pozostaną czyste.

Homologacja ciężarowa umożliwia odliczenie podatku VAT, dzięki czemu zakup Superba Combi Premia jest jeszcze bardziej korzystny. Model z homologacją ciężarową dostępny jest we wszystkich wersjach silnikowych. Dopłata do wersji ciężarowej jest taka sama, jak w przypadku wersji limuzyna i wynosi tylko 2,5 tys. zł.

W swoim portfolio, marka Škoda posiada następujące samochody z homologacją ciężarową: Superb Van, Fabia Van i Fabia Van+, Roomster, Octavia Van i Octavia Premia, a od niedawna także Octavia sedan RS VAN, Octavia Combi RS VAN oraz Octavia Scout VAN i właśnie Superb Combi Premia.

Skoda