Do szkoły z MapaMap | gps | nawigacja
Poniedziałek, 6 Grudzień 2021
Do szkoły z MapaMap
Piątek, 27 Sierpień 2010 15:26
Nawigacja MapaMap zastała tegorocznym partnerem akcji „Bezpieczna droga do szkoły” organizowanej przez Policję oraz Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego. W ramach wspierania akcji, 1 września 2010, kierowcom będzie rozdawane oprogramowanie do nawigacji MapaMap, które posiada funkcję ostrzegania przed zbliżaniem się do szkół położonych w pobliżu dróg.
 

Pierwszego września, jak co roku dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny. Z tej okazji po raz kolejny startuje akcja „Bezpieczna droga do szkoły”, która ma za zadanie przypominanie kierowcom o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas mijania placówek oświatowych.

W ramach tegorocznej akcji przygotowywanej przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie i Wydział Ruchu Drogowego tarnowskiej Komendy Miejskiej Policji, 1 września rano policjanci z tarnowskiej „drogówki” będą przeprowadzali uczniów przez jezdnie, a przepuszczającym uczniów kierowcom wręczane będzie oprogramowanie do nawigacji MapaMap Pocket PC posiadające funkcję ostrzegania przed zbliżaniem się do szkoły oraz specjalne ulotki z hasłem „Zwalniam przed szkołą”.
 


Cieszymy się, że nasza akcja ma kolejnego partnera, MapęMap – mówi Jan Sak, dyr. MORD Tarnów. – Dzięki pomocy MapyMap nasze ostrzeżenie trafia do znacznie większej liczby kierujących, co bezpośrednio wpływa na wzrost bezpieczeństwa przed szkołami, a to jest przecież nasz wspólny cel.

„Dodatkowym rezultatem naszej współpracy będzie nowa funkcjonalność w nawigacji MapaMap – będzie to specjalny komunikat głosowy UWAGA SZKOŁA pojawiający się w odległości 400 m przed szkołą.” – mówi Łukasz Brzostek, kierownik działu marketingu IMAGIS SA.
 

 
Producent MapyMap zobowiązuje się do wprowadzenia nowej funkcjonalności wraz z najbliższą aktualizacją swoich map we wszystkich wersjach tej nawigacji. Z dniem pierwszego września 2010 nowa funkcjonalność zadebiutuje w MapieMap Pocket PC, która jest dedykowana do przenosnych urządzeń GPS, Pocket PC oraz telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Windows Mobile.
 
Imagis
 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.