Jak to zrobić

Picie kawy w samochodzie

Poranny kubek kawy to codzienny rytuał milionów Polaków. Niestety, nie zawsze mamy czas, aby w spokoju, w odpowiednich warunkach, delektować się smakiem ulubionej kawy. Spożywana w pośpiechu, w aucie bądź w trakcie pracy, kawa często się rozlewa. Na szczęście, dzięki kubkom marki Contigo nie uronimy żadnej kropli.

Kawa to chyba najpowszechniejszy poranny napój pobudzający. Dla jednych to tylko przyjemność, dla innych konieczność, bez której trudno się obudzić. Niezależnie od powodów, miliony ludzi na całym świecie nie wyobrażają sobie poranka bez kubka kawy. Niestety, poranny pośpiech sprawia, że zamiast delektować się jej smakiem przy stole, często popijamy ją w drodze do pracy lub szkoły. Pośpiech ten może sprawić, że kawa nas pobudzi, ale niekoniecznie w sposób, w jaki byśmy sobie tego życzyli. Szturchnięcie w autobusie, gwałtowne hamowanie, nieostrożne sięgnięcie po telefon i już kawa rozlewa się po odzieży, tapicerce czy nawet klawiaturze komputera. Taki scenariusz porannych wydarzeń skutecznie obudzi każdego. Pytanie tylko, czy na takie właściwości kawy liczymy. 

Specjaliści z firmy IGNITE, właściciela marki Contigo, rozwiązali ten problem. Co prawda nie udało im się uwolnić ludzi od porannego pośpiechu, ale stworzyli kubek, który nie uroni ani jednej kropli znajdującego się w nim napoju. Opatentowane zamknięcie AUTOSEAL opiera się na prostym, ale skutecznym mechanizmie. Po naciśnięciu przycisku kubek otwiera się i można z niego swobodnie pić. Po puszczeniu guzika, kubek zostaje szczelnie zamknięty. Nie wycieknie z niego nawet kropla. Dzięki temu rozwiązaniu, do wygodnego i bezpiecznego popijania ulubionego napoju wystarczy tylko jedna wolna ręka.

„Kubki Contigo stanowią idealne rozwiązanie zarówno w podróży, jak i podczas pracowitego dnia w biurze. Do ich zalet należy nie tylko innowacyjne zamknięcie AUTOSEAL. Wybrane modele mają także świetne właściwości termiczne. Potrafią utrzymać ciepło zawartości aż do 4 godzin, a zimno nawet do 12 godzin.” – mówi Arkadiusz Majewski, właściciel firmy Red Bird zajmującej się dystrybucja produktów CONTIGO w Polsce.

Kubki Contigo wyróżniają się również oryginalnym i nowoczesnym designer, występują w różnych kolorach. Dzięki temu każdy, od ucznia podstawówki po poważnego biznesmena, znajdzie kubek dla siebie.

Corepr