Jak to zrobić

Dobre mycie po zimie

Sezon zimowy to okres, po którym samochody są szczególnie narażone na powstawanie ognisk korozji. Sypana na jezdnie sól ułatwia jazdę, lecz również negatywnie wpływa na karoserię pojazdów. Polski producent kosmetyków samochodowych Autoland oferuje pełną gamę produktów, które pomogą w konserwacji i uatrakcyjnieniu wyglądu aut po długiej zimie.

Szampony Autoland podzielone są na dwie kategorie. Pierwsza zawiera artykuły przygotowujące pojazd do dalszej pielęgnacji woskami i politurami. Szampon Samochodowy, dostępny w butelkach o pojemności 1l, umożliwia efektywne mycie samochodowych karoserii, a wzbogacony o technologię NANO+ Szampon Aktywny (także w postaci saszetki wraz z Politurą Nabłyszczającą) pozwala na jeszcze skuteczniejszą pielęgnację. Dla Klientów preferujących kosmetyki zawierające wosk, przygotowane są odpowiedniki powyższych produktów, tzn. Szampon z woskiem oraz wersja z NANO+.

Produkty Autoland cechują się wyjątkową wydajnością. Jedna butelka Szamponu Aktywnego wystarczy do umycia pojazdu 32 razy. Zawarte składniki sprawiają, że artykuły firmy umożliwiają czyszczenie nie tylko karoserii, ale także elementów z tworzyw sztucznych, dachów kabrioletów oraz bagażników dachowych. Szampon z woskiem dodatkowo zawiera filtr UV, który zapobiega efektowi płowienia lakieru na wskutek działania promieni słonecznych.

Czynniki zewnętrzne w okresie zimowym mogą mieć szkodliwy wpływ na nadwozie pojazdów – mówi Krzysztof Małysiak, specjalista ds. rozwoju produktów Autoland. Lekceważenie ich prowadzi do poważnych odbarwień i powstawania rdzy. Nasze produkty oferują kompleksową ochronę oraz wyjątkową pielęgnację, dzięki której samochód będzie przygotowany do wiosennego wyjazdu w trasę  – dodaje Małysiak.

Artykuły Autoland dostępne są na stacjach benzynowych oraz w największych sieciach hipermarketów w całym kraju. Cena Szamponu Samochodowego wynosi jedynie 2,99 zł, a wersji z woskiem 5,99 zł. Za produkty z technologią NANO+ trzeba zapłacić w zależności od pojemności (600ml/950 ml) odpowiednio 6,99 zł i 9,99 zł za Szampon Aktywny oraz 5,49 zł i 8,49 zł w przypadku Szamponu z woskiem. Saszetka zawierająca szampon i politurę kosztuje 4,99 zł.

Core PR, fot. SXC