Audio

Pioneer zamiast radia fabrycznego

Pioneer znany ze sprzętu audio o bardzo dobrej jakości dźwięku oferuje samochodowy odtwarzacz CD, przeznaczony do samochodów z możliwością montażu radia typu 2-DIN, czyli „dwupoziomowego” odbiornika. Sprzęt ten świetnie nadaje się na wymianę oryginalnego odtwarzacza, zamontowanego fabrycznie w naszym aucie, które nie zawsze spełnia słuchowe i funkcjonalne oczekiwania.

Zaletą Pioneera FH-P80BT jest atrakcyjny wygląd, niebieskie podświetlenie, a także centralne pokrętło, które działa jak joystick – wygodne przy poruszaniu się po plikach muzycznych w formacie WMA, MP3 i iTunes.

Dodatkowo odtwarzacz posiada złącze USB, do podłączenia pendrive’a z plikami muzycznymi, a także możliwość współpracy z iPodem.
Wartą uwagi funkcją jest profil obsługi funkcji telefonu oraz profil transferu strumienia dźwięku. Oznacza to, że nie potrzeba żadnych dodatkowych instalacji głośnomówiących, zestawów ani uchwytów. FH-P80BT posiada 7-pasmowy korektor graficzny, dzięki czemu można w szerokim zakresie regulować jakość i brzmienie dźwięku.

Maksymalna moc wyjściowa: MOSFET 50W x 4

Tuner: AM/FM

Odczytuje: CD-R, CD-RW, MP3, WMA, WAV, AAC

Bluetooth: Tak

Podświetlenie wyświetlacza: Niebieski, wyświetlacz OEL

Podświetlenie przycisków: Niebieski

Pilot
Aux-in Tak (tył)

Bezpośrednie zasilanie subwoofera Tak

IP Bus Tak

Bezpośrednie sterowanie odtwarzaczem iPod Tak

Wyjście RCA Preout 3 (P+T+S/W lub NON-FAD)

Wyjście Sub-display Tak

Wejście USB Tak

Korektor graficzny 7-pasmowy, z 5 zaprogramowanymi krzywymi korekcji i 2 ustawieniami fabrycznymi

HPF Tak

LPF Tak

Loudness Tak

Pamięć korekcji źródła Tak

SLA (Regulacja poziomu źródła) Tak

Pioneer