4x4 Freelander Active Trophy | terenowe | samochody
Niedziela, 28 Listopad 2021
4x4 Freelander Active Trophy
Piątek, 20 Maj 2011 09:24

Zakończyła się pierwsza edycja cyklu imprez prowadzonych w formie gier terenowych nastawionych na rywalizację i integrację „4x4 Freelander Active Trophy”, której partnerem jest Land Rover. Organizatorem cyklu ekstremalnych spotkań jest Auto Świat 4x4.


Zmagania załóg podczas imprezy, która odbyła się w dniach 6-8 maja w okolicach Łodzi, można oglądać dzięki współpracy Land Rover i Owsiak.net na http://owsiaknet.pl/channel/offroad/23661691#video. Już wkrótce na stronie pojawią się kolejne części video relacji.

Poszczególne spotkania z cyklu „4x4 Freelander Active Trophy” mają charakter tematyczny: militarny, surwiwalowy oraz off-roadowy, ale łączy je będzie aspekt sportowej rywalizacji i integracji. Podczas gry zawodnicy będą musieli wykazać się nie tylko umiejętnością jazdy w terenie i współdziałania, ale także wiedzą i sprawnością fizyczną.


Terminy kolejnych edycji 4x4 Freelander Active Trophy:
29-31 lipca – Jura Krakowsko-Częstochowska
14-16 października – okolice Poznania


Więcej informacji www.4x4freelanderactivetrophy.pl

 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.