MapaMap na Androida | gps | nawigacja
Niedziela, 28 Listopad 2021
MapaMap na Androida
Piątek, 23 Wrzesień 2011 08:22

MapaMap to pierwszy Polski system nawigacji GPS, który pojawił się w Android Market. Oznacza to że dla wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android dostępna jest wreszcie nawigacja z porządnymi mapami Polski.

 

 

MapaMap dla urządzeń mobilnych z systemem Android posiada wszystkie niezbędne w tego typu programach funkcje i informacje. Oprócz prowadzenia zakręt po zakręcie MapaMap ostrzega kierowców przed stojącym na drodze fotoradarem, przekraczaniem dozwolonej prędkości oraz pozwoli wyszukać dowolny obiekt POI.

Pojawienie się MapaMap w sklepie internetowym Android Market oznacza, że będą ją mogli zainstalować nie tylko użytkownicy popularnych Smartphon’ów z Androidem, ale  także posiadacze tabletów z tym systemem operacyjnym. Samo pobranie i instalacja programu jest bezpłatna, natomiast do pełnej jego aktywacji należy zakupić licencję na korzystanie z mapy Polski. Licencje pod postacią numerów seryjnych producent oferuje poprzez stronę produktu www.MapaMap.pl

mapamap androidNiewątpliwą zaletą MapyMap na Androida jest fakt, że raz zakupiona licencja na korzystanie z wyjątkowo dokładnej mapy Polski nie jest ograniczona czasowo.  Dodatkowo podczas procesu instalacji cały system nawigacyjny MapaMap wraz z pełnym pakietem map zostanie zainstalowany w pamięci urządzenia lub na karcie pamięci SD. Dzięki czemu wszystkie mapy będą dostępne „on-board”, bez potrzeby kosztownego pobierania ich z Internetu w czasie nawigacji. Ma to swoją dodatkową zaletę - nawigacja będzie działała zawsze, nawet w miejscach, w których nie ma dostępu do Internetu.

Z nawigacji MapaMap można również korzystać podczas wycieczek pieszych lub rowerowych, gdyż producent zadbał o to, aby w bazie danych mapowych nie zabrakło pieszych szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych oraz danych o ukształtowaniu terenu całej Polski. Pieszą nawigację po miastach ułatwia bogata baza obiektów POI, wśród których znajdziemy nie tylko obiekty noclegowe i gastronomiczne, ale także wszelkie miejsca istotne z punktu widzenia turysty, takie jak: muzea, pomniki, zabytki czy punkty widokowe.

 

Nawigację MapaMap dla Androida można pobrać stąd: https://market.android.com/search?q=mapamap&so=1&c=apps

 

Imagis

 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.