bezpieczenstwo
Piątek, 21 Styczeń 2022
Bezpieczenstwo
Bezpieczna jazda - happening w Serocku
Środa, 17 Czerwiec 2009 00:00

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaprasza na happening edukacyjny „Dróg zaufania”, połączony z ćwiczeniami służb ratowniczych. GDDKiA jest organizatorem happeningu.

 

 

 

 

 

 
Przewożenie dzieci w foteliku
Wtorek, 19 Maj 2009 00:00

Fotelik dla dziecka to bardzo istotny element każdego samochodu, przewożącego dzieci. Zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo w podróży, a także chroni przed urazami w przypadku różnego rodzaju zdarzeń, jak wypadek czy kolizja. Przy zakupie fotelika należy zwrócić uwagę na kilka zasad.

 

 

 

 
Statystyka weekendu majowego na drogach
Wtorek, 05 Maj 2009 00:00

Policja w ciągu trzech dni weekendu majowego prowadziła wzmożone kontrole drogowe, podczas których sprawdzała głównie przestrzeganie ograniczeń prędkości, trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia dzieci.

 

 

 
Drogi Zaufania - poprawa bezpieczeństwa
Poniedziałek, 04 Maj 2009 00:00

W pierwszych trzech miesiącach 2009 roku zdecydowanie poprawiło się bezpieczeństwo kierowców na głównych polskich drogach. Aż o 30 procent spadła liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowych na trasach objętych realizowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad programem „Drogi zaufania”.

 

 

 

 
Weekend majowy - kilka porad Policji
Czwartek, 30 Kwiecień 2009 00:00

Jak co roku w długi weekend majowy, nad bezpieczeństwem podróżujących i płynnością ruchu będzie czuwało więcej niż zazwyczaj policjantów i to zarówno w radiowozach oznakowanych jak i nieoznakowanych, na motocyklach i w motorówkach.

 

 

 

 
LIVESAVER - szkolenia z bezpieczeństwa drogowego

W ostatnim czasie w Józefowie koło Warszawy odbyły się warsztaty szkoleniowe w ramach projektu LIFESAVER. Uczestniczyli w nich naczelnicy sekcji ruchu drogowego komend miejskich i powiatowych Policji.

 

 

 

 

 
Bezpieczeństwo odrogowe Holandii - wystąpienie
Piątek, 24 Kwiecień 2009 00:00

Członek Holenderskiej Rodziny Królewskiej, prof. Pieter van Vollenhoven, na zaproszenie Ministra Infrastruktury Cezarego Grabarczyka, w dniu 23 kwietnia br., złożył wizytę w Polsce.

 

 

 

 

 
Niebezpieczne pościgi na wiosnę
Poniedziałek, 20 Kwiecień 2009 00:00

W miniony weekend na drogach i ulicach województwa lubuskiego pracowało kilkanaście patroli ruchu drogowego dbających o bezpieczeństwo kierujących. Policjanci w białych czapkach najczęściej zatrzymywali kierowców przekraczających prędkość i takich, którzy wyprzedzali w miejscach zabronionych. Wykroczenia te stanowią najczęstszą przyczynę tragicznych wypadków.

 

 

 
Statystki drogowe po Świetach Wielkanocnych
Wtorek, 14 Kwiecień 2009 00:00

Jak każdego roku, podobnie i teraz w trakcie Świąt Wielkanocnych trwały wzmożone działania Policji. Niestety, od piątku na drogach w Polsce doszło do 382 wypadków. Zginęło 35 osób, 542 zostały ranne. Dzięki policyjnym działaniom wyeliminowano z ruchu 1959 nietrzeźwych kierujących.

 

 

 

 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 9 z 15

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.